SÜNDMUSED 
2. poolaasta
9.01 Külaline prokurör Tiina Viru
11.01 Koolide saalijalgpalli KV Paides
16.01 Aabitsapidu 4. tund, 1. ja 5. kl
17.01 Koolide saalijalgpalli KV E-Piimas, kl 10
18.01 Järva koolinoorte mälumäng
21.01 Põltsamaa jõe Talimängud
25.01 Koolide saalijalgpall 4.-5. kl
30.01 Kooli mäng
31.01 Tähelepanu start, 1.-5. kl Türi ÜG
06.02 Õpime professionaalidelt
8.02 Muusikastuudio kontsert
9.02 Eelkutseõpe
12.-16.02 Sõbranädal
15.02 Minek Olustvere tähetorni, 4. kl, kl 15.30, tagasi 18.30
28.02 2. kl ja 4. kl ekskursioon Tallinna
07.03 Luule, see ei tule tuulest
08.03 Õpioskuste olümpiaad 5. kl
13.03 Loeng 6.- 8. kl HPV viirus
14.03 Maakonna sisekergejõustiku MV E-Piimas
15.03 8.-9. kl karjäär
16.03 11.25 külas klaasipuhujad
22.03 EKSLrahvaliiga saalihokis Valgas 20.00
19.- 25.03 Vaheaeg
03.04 Naljapäev
3.04-3.05 Järvamaa õpilaste kunstinäitus Türi Kultuurimajas
04.04 6. tund 5.-6. kl loeng raudteeohutusest
04.04 Külas Järvamaa algklasside õpetajad 14.30-17.00
06.04 8.-9. kl Olustvere karjääripäev 10.00-13.00. Väljasõit 9.30.
10.04 Kooli lauluvõistlus
11.04 6. tund 6. kl politsei loeng
11.04 4.-5. kl õppekäik Tallinna
12.04 Lahtiste uste päev lastevanematele
15.04 Piirkonna lauluvõistlus
17.04 Järvamaa koolide valikorienteerumine Türi ÜG kl 10
18.04 6. tund loeng meditsiini teemal 6. klassile
19.04 Kl 18.00 Jüripäevajooksud Saare kuusikus
20.04 Vabariiklik kooliteatrite festival ( osaleb ka Imavere noorte näitetrupp)
25.04 Muusikastuudio esinemine Põltsamaal kl 16.00
25.04 6. tund loeng tuletõrjest 6. klassile
3.05 7.-9. kl "NOOR MEISTER" Tallinnas kl 9.00 (registreerunutele)
7.05 8.-9. kl loeng "Georg" kl 10.20-12.10, M. Treier
8.05 Järvamaa koolide murdmaajooksu MV Paide Vallimägi 10.00
10.05 Heategevuslik teatejooks Paides
12.05 A. Noormägi mälestusturniir korvpallis neidudele ja naistele kl 11.00 Imavere spordisaalis
16.05 Koolide 1.-3. kl jalgpalli KV PG-s kl 10.00
14.05 Kevadkontsert kl 18.00
18.05 Algklasside murdmaajooksu teatejooks PÜGis
22.05- 23.05 9. kl lõpuekskursioon, KEAT
22.05 8. kl matemaatika eksam
23.05 7. kl ekskursioon
24.05 "Nukitsamees" Pilistveres
25.05 Tutipidu
30.-31.05 6. kl ekskursioon
1.06 Eesti keele eksam 9. kl kl 10.00
1.06 Lastekaitsepäev
4.06 Kooliaasta viimane päev
8.06 Matemaatika eksam 9. kl kl 10.00
13.06 Valikeksam 9. kl kl 10.00
16.06 Lõpuaktus kl 14.00

1. poolaasta
1.09 Õppeaasta avaaktus
5.09 Tantsu näidistund kl 14.15
6.09 Loeng "Ei kiusamisele" kl 12.30
12.09 Lastevanemate üldkoosolek kl 18.00
14.09 Tuletõrjeolümpia 4. ja 8. kl
16.09 Järvamaa mängud Paides
20.09 Kergejõustiku 4-võistlus Türi linna staadionil 10.00
25.-29.09 Liikumisnädal
26.09 Maastikumäng 2.-3. tund 1.-5. klass, 5.-6. tund 6.-9. klass
27.09 Külas Sille Martna teemal "Sport ja tervis", 7.tund ja 6.-9. kl
28.09 Südames matemaatika- võistlus Paides
29.09 Mihklilaat, liikumismängud vahetundides 
1.10 Paide-Türi rahvajooks
2.10- 6.10 Ettevõtlusnädal
3.10 10.20 külalisesineja
4.10 9. kl karjäär, 9.25+ individuaalvestlused
4.10 12.00 Külastame Võhma küünlavabrikut 
5.10 Õpetajate päev
5.10 6.-9. kl jalgpalli KV Paides 10.00
7.10 Sulgpalliturniir Imaveres 11.00
10.10 Kooli pildistamine
12.10 Kooli rahvastepalliturniir 2.-5. kl- 4.-5. tund, 6.- 9. kl- 8.-9. tund
18.10 Maakoolide rahvastepall 4.-5. kl Imaveres 10.00
19.10 Saalihoki osavusvõistlus 18.00 kõigile huvilistele
23.-29.10 Koolivaheaeg
31.10 Järvamaa korvpalli sari E-Piimas 4.-5. kl, 6.-7. kl P+ T
1.11 Multifilmiklassikat EV100
10.11 Kadri-mardi trall
12.11 Mardipäeva kõnd-jooks
14.11 Koolide saalihoki KV 6.-9. kl T Imaveres 10.00-13.00
16.11 Koolide saalihoki KV 6.-9. kl P Imaveres 10.00-13.00
16.11 "Midrimaa" Paide Gümnaasiumis
18.11 Kooli vilistlaspäev
21.11 Järvamaa poiste laulupäev Roosna-Allikul
23.11 JÄVI olümpiaad
23.11 11.05-11.20 JKHK kutsehariduse nädala tutvustamine
24.11 1. trimestri lõpp
24.11 Koolide saalihoki KV 3.-5. kl P+T Imaveres 10.00-13.00
29.11 Koolide 1.-3. kl pallilahing 10.00
29.11 Mälumäng 2. voor Paides
30.11 5. kl Tartus
1.12 Koidulauliku 1. eelvoor TüG 10.00
5.12 Kooli sünnipäev
6.12 3x3 korvpalli festival Paide E-Piimas 4.-9. kl 10.00
12.12-15.12 Päkapikunädal
13.12 6. kl peale 4. tundi ekskursioonil Pärnus
18.12 Teater 1.-4. kl
22.12 Kooli jõulupidu