Tuletõrjeolümpia

13. sept  siiri.tamm. Kommentaarid: 0
Meie kooli õpilased osalevad täna, 13. septembril koolinoorte tuletõrjespordimängudel Türil kahe klassiga- 4. ja 8. klass. Nii on see ette nähtudki, igal aastal saavad osaleda just nimelt 8. ja 4. klassi võistkonnad.
Kummalgi klassil on ette nähtud võistelda kahel alal: 4. klassil teatejooks takistusribal ning tuletõrjeolümpia, 8. klassil tuletõrjespordi teatejooks ja hargnemine mootorpumbaga. Ja päris lõpus saab ikka märjaks ka! 

Kokkuvõttev artikkel sündmusest

13. septembril toimusid Türi staadionil tuletõrjemängud, kus osalesid meie kooli 4. ja 8. klass.

Esimene ala 8. klasside võistlusel oli tuletõrjeolümpia. Imavere kool osales esimeses jooksus, kus oli kokku 6 erinevat ülesannet. Alustuseks oli tarvis joosta ja ronida üle takistusseina, sellega sai meie koolist edukalt hakkama Aksel. Järgmisena oli maha pandud kokku keeratud voolikud, Lisete haaras need ja jooksis üle poomi, peale seda Liis jooksis teadet, Gaimo ühendas voolikud, tõi selle Markkosele, kes pidi tulekustutiga kustutama, mis kahjuks ei töötanud. Viimane ala kujutas endas konksredelil ronimist esimesele korrusele, selle ülesande sai endale Joosep.

Vahepeal vaatasime, kuidas väikestel läheb ja meenutasime nelja aasta taguseid tuletõrjemänge, kus pidime tegema täpselt sama, mida tegid meie kooli neljanda klassi lapsed.  

Pärast oli mootorpumbaga ühendamine, vee võtmine ja pallide veejoaga allalaskmine. Selles võistluses läks Imavere kooli õpilastel väga hästi – kokkuvõttes 4. koht.

Enne võistlust käisime ka Imavere vabatahtlike komandos voolikute ühendamist harjutamas. Sellest oli abi ja tänu sellele kogemusele saime kindlasti paremini hakkama. Täname Imavere vabatahtlikke pritsumehi Tanel Teas`i ja Rain Lauk`i!

Jäime tuletõrjemängudega rahule ja saime positiivseid emotsioone, oli tore päev!


Kirjutasid Lisete Palmi, Markkos Pent 8. klassist


Mõned 4. kl laste mõtted: 

Ei meeldinud, et märjaks saab

Väga lahe oli, et paljud mängud olid seotud veega

Tuletõrjemängud olid väga ägedad ja meeldis see, et tuli palju koostööd teha

Lahe oli see, et tegime asju aja peale

Oleks tahtnud rohkem aega, et võistlusi paremini sooritada

Oli väga lõbus, meeldis, et oli vee teemaline

Mulle meeldis see, et kõik said märjaks peale minu

protokoll nr 1
protokoll nr 2
protokoll nr 3
protokoll nr 4
protokoll nr 5
protokoll nr 6

Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: