Uudised

Creatlon, KüberPähkel ja KüberPuuring 2021 05. november siiri.tamm


Distantsõppe ajal toimusid mitmed erinevad võistlused. See, et meie kooli kolmas vanuseaste oli distantsil, ei seganud aktiivselt osa võtta üleriigilistest võistlustest. Oktoobris toimusid majandusvõistlus Creatlon, uuring küberturvalisusest KüberPähkel ning võistlus KüberPuuring. Osalesid 4., 5., 6., 7. ja 8. klassi õpilased. Tänu karjäärikoordinaator Signe toimetamisele osalesime Creatlonil ja õp Siiri eestvedamisel Küber- võistlustel. Hetkel on selgunud parimad, kes osalevad detsembris Küberpuuringu online lõppvõistlusel.

Suur aitäh eestvedajatele ja osavõtjatele!

Distantsõppe ajal toimusid mitmed erinevad võistlused. See, et meie kooli kolmas vanuseaste oli distantsil, ei seganud aktiivselt osa võtta üleriigilistest võistlustest. Oktoobris toimusid majandusvõistlus Creatlon, uuring küberturvalisusest KüberPähkel ning võistlus KüberPuuring. Osalesid 4., 5., 6., 7. ja 8. klassi õpilased. Tänu karjäärikoordinaator Signe toimetamisele osalesime Creatlonil ja õp Siiri eestvedamisel Küber- võistlustel. Hetkel on selgunud parimad, kes osalevad detsembris Küberpuuringu online lõppvõistlusel.

Suur aitäh eestvedajatele ja osavõtjatele!