Uudised

Ettevõtlusnädal 12. oktoober siiri.tamm


Oktoobrikuu teisel nädalal korraldati meil ettevõtlusnädala raames palju erinevaid üritusi. Esmalt kuulutati välja joonistuskonkurss teemal " Kelleks tahan saada". Sellest võtsid osa väga aktiivselt algklasside õpilased. Neil on selge siht silme ees. Teispäeval külastasid meid karjäärispetsialistid. Nende päev kujunes üsna pikaks, vesteldi 7.-9. kl õpilastega. Neljapäevast sai Monopoly mängimise päev ja e-viktoriini päev. Tore oli, et mängujuhtideks olid meie kooli õpilased. E-viktoriinil pandi proovile enda majandusalased teadmised. Tulemused alles tulevad. Reede oli 7.-9. klassi õpilaste päralt. Rahvamaja saalis mängiti lauamängu "Cashflow". See on investeerimismäng, mis õpetab päriselt investeerima. Antud mängus alustad ühega paljudest elukutsetest ja seejärel hakkad müüma, ostma jne. Kui alguses oldi üsna vaiksed, siis mida edasi, seda tulisemaks võistlemiseks läks. Kõik tahtsid ikka rikkaks saada! Hommikupoole said algklasside lapsed mängida "Rahamängu". Tänagi külastas meid ettevõtja, kes rääkis lastele tööturu võimalustest ja oma äri alustamisest. Ettevõtlusnädala lõpetas pidulik autasustamine. Suu said magusaks kõik! Suur aitäh meie karjäärikoordinaator Signele, kes selle nädala planeeris ja põhjalikult ette valmistas! Jälle üks huvitav nädal Imavere koolis.

 

Oktoobrikuu teisel nädalal korraldati meil ettevõtlusnädala raames palju erinevaid üritusi. Esmalt kuulutati välja joonistuskonkurss teemal " Kelleks tahan saada". Sellest võtsid osa väga aktiivselt algklasside õpilased. Neil on selge siht silme ees. Teispäeval külastasid meid karjäärispetsialistid. Nende päev kujunes üsna pikaks, vesteldi 7.-9. kl õpilastega. Neljapäevast sai Monopoly mängimise päev ja e-viktoriini päev. Tore oli, et mängujuhtideks olid meie kooli õpilased. E-viktoriinil pandi proovile enda majandusalased teadmised. Tulemused alles tulevad. Reede oli 7.-9. klassi õpilaste päralt. Rahvamaja saalis mängiti lauamängu "Cashflow". See on investeerimismäng, mis õpetab päriselt investeerima. Antud mängus alustad ühega paljudest elukutsetest ja seejärel hakkad müüma, ostma jne. Kui alguses oldi üsna vaiksed, siis mida edasi, seda tulisemaks võistlemiseks läks. Kõik tahtsid ikka rikkaks saada! Hommikupoole said algklasside lapsed mängida "Rahamängu".

Tänagi külastas meid ettevõtja, kes rääkis lastele tööturu võimalustest ja oma äri alustamisest. Ettevõtlusnädala lõpetas pidulik autasustamine. Suu said magusaks kõik! Suur aitäh meie karjäärikoordinaator Signele, kes selle nädala planeeris ja põhjalikult ette valmistas! Jälle üks huvitav nädal Imavere koolis.