Uudised

Grit Šadeiko meie koolis 28. september siiri.tamm


Täna oli meil külas eesti seitsmevõistleja Grit Šadeiko. Pärit on ta Järvamaalt ja siit ta sporditeegi alguse saanud. Kogu kool kuulas teda väga tähelepanelikult, esitati palju küsimusi. Saime tema elust teada mitmeid põnevaid fakte: treenib 6 päeva nädalas ja pühapäeval puhkab, treenib 2 korda päevas, sööb alati hommikuputru ja treeningutega alustas 3. aastaselt. Tema lemmikala on tõkkejooks, vabal ajal meeldib mängida golfi ja discgolfi. Põnevad on ka korvpall ja muud mängud, mida vaatab vabal ajal. Gritil on üle 1000 medali, täpselt pole kokku lugenud. Ta on kukkunud väga tõsiselt vaid 1 korra, kus lausa naelikud katki läksid. Meie sportlane pajatas palju erinevaid lugusid ja kuna lapsed olid hästi osavõtvad ja muudkui pärisid, siis oli tal seda lihtne teha. Õhkkond oli sõbralik ja tore. Tegime mõned harjutusedki. 

Juba kolmandat aastat järjest külastab meie kooli õp Taiga eestvedamisel mõni kuulus sportlane.See on hästi tore! 

Täna oli meil külas eesti seitsmevõistleja Grit Šadeiko. Pärit on ta Järvamaalt ja siit ta sporditeegi alguse saanud. Kogu kool kuulas teda väga tähelepanelikult, esitati palju küsimusi. Saime tema elust teada mitmeid põnevaid fakte: treenib 6 päeva nädalas ja pühapäeval puhkab, treenib 2 korda päevas, sööb alati hommikuputru ja treeningutega alustas 3. aastaselt. Tema lemmikala on tõkkejooks, vabal ajal meeldib mängida golfi ja discgolfi. Põnevad on ka korvpall ja muud mängud, mida vaatab vabal ajal. Gritil on üle 1000 medali, täpselt pole kokku lugenud. Ta on kukkunud väga tõsiselt vaid 1 korra, kus lausa naelikud katki läksid. Meie sportlane pajatas palju erinevaid lugusid ja kuna lapsed olid hästi osavõtvad ja muudkui pärisid, siis oli tal seda lihtne teha. Õhkkond oli sõbralik ja tore. Tegime mõned harjutusedki. 

Juba kolmandat aastat järjest külastab meie kooli õp Taiga eestvedamisel mõni kuulus sportlane.See on hästi tore!