Uudised

Rakett 69 ja muud õpihuvilaagrid 01. oktoober siiri.tamm


Terve septembrikuu jooksul toimusid mitmed õpihuvilaagrid õp Gerly, Margiti, Krista ja psühholoog Kaidi-Ly juhendamisel. Meie koolis toimusid Rakett 69 võistlused. Moodustati meeskonnad, kes pidid hommikust alates kuni koolipäeva lõpuni nuputama, mõtlema, meisterdama ja meeskonnatööd tegema. Laste sõnul oli laagrites õppida põnev, hariv ja uudne. Ülesanded olid väga põnevad ja kohati isegi keerulisemad, kui alguses arvati.

Suur aitäh laagri korraldajatele!

Terve septembrikuu jooksul toimusid mitmed õpihuvilaagrid õp Gerly, Margiti, Krista ja psühholoog Kaidi-Ly juhendamisel. Meie koolis toimusid Rakett 69 võistlused. Moodustati meeskonnad, kes pidid hommikust alates kuni koolipäeva lõpuni nuputama, mõtlema, meisterdama ja meeskonnatööd tegema. Laste sõnul oli laagrites õppida põnev, hariv ja uudne. Ülesanded olid väga põnevad ja kohati isegi keerulisemad, kui alguses arvati.

Suur aitäh laagri korraldajatele!