Uudised

Turvalise interneti päev 08. veebruar siiri.tamm


9. veebruar on turvalise interneti päev. Meie kool viib läbi antud päevale pühendatud nädalal erinevaid tegevusi ainetundides. Täna käsitles õp Siiri 7. ja 8. klassiga sotsiaalmeedia teemat. Õpilased tõid välja nende keskkondade head küljed ning ohud. Samuti vaadati üle oma profiilide andmed, et seal midagi väga isiklikku poleks. 9. veebruaril vaatasid 6. ja 7. klassi õpilased videosid, mis käsitlesid sotsiaalvõrgustiku, positsioneerimise ja identiteedivarguse teemat. 6. kl lastega sai mängitud ka kaardimängu "CyberSec juhtimid nr 1". Tegemist on siis mänguga, kus õpilased peavad vähese juhtumikirjelduse põhjal arvama ära kogu loo. Uurisime ka oma telefonidest, kas piltidele on lisatud asukoht või mitte. 

 

9. veebruar on turvalise interneti päev. Meie kool viib läbi antud päevale pühendatud nädalal erinevaid tegevusi ainetundides. Täna käsitles õp Siiri 7. ja 8. klassiga sotsiaalmeedia teemat. Õpilased tõid välja nende keskkondade head küljed ning ohud. Samuti vaadati üle oma profiilide andmed, et seal midagi väga isiklikku poleks. 9. veebruaril vaatasid 6. ja 7. klassi õpilased videosid, mis käsitlesid sotsiaalvõrgustiku, positsioneerimise ja identiteedivarguse teemat. 6. kl lastega sai mängitud ka kaardimängu "CyberSec juhtimid nr 1". Tegemist on siis mänguga, kus õpilased peavad vähese juhtumikirjelduse põhjal arvama ära kogu loo. Uurisime ka oma telefonidest, kas piltidele on lisatud asukoht või mitte.